У НАС З ТОБОЮ БАГАТО СПІЛЬНОГО.

ПЕРЕКОНАЙСЯ.

ОСЬ НАШІ ЦІННОСТІ:

НАТУРАЛЬНІСТЬ

Ми обрали непростий шлях — змінити твоє уявлення про натуральну косметику. Ми хочемо, щоб ти зрозуміла, що натуральна косметика може бути преміум-якості. Що краса — це здоров’я. Що читати і розуміти склад засобів — легко. Що існує дієва та якісна продукція без небезпечних складників.

ЧЕСНІСТЬ

Ми чесні з тобою, бо користуємося всіма засобами MOLA, як і ти. Ми відкрито демонструємо виробництво та нашу команду однодумців. Ми чесно розповідаємо про склад і формули кожного засобу.

УСВІДОМЛЕНІСТЬ

Ми мріємо, щоб ти зрозуміла: піклуватися про себе легко. Хочемо, щоб ти знала, що наносиш на себе і які результати отримаєш. Щоб ти не перекладала відповідальність за себе на інших. Щоб ти користувався косметикою, через яку не страждають тварини. Щоб ти піклувалася про себе без поспіху, а усвідомлено, з насолодою від кожного дотику.

ЕСТЕТИКА

Ми знаємо, ти любиш оточувати себе красою. Тому ми створили косметику, яка надихає. Косметику, яка поєднує естетику пакування з якісним натуральним та дієвим наповненням. Коли ти поставиш на полицю засіб MOLA, захочеш, щоб поруч стояли квіти. Захочеш залишатися з косметикою наодинці, щоб її аромат огортав твоє тіло, а наповнення творило помітні чудеса зі шкірою.

РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО Ми маємо сокровенне бажання: щоб наш український бренд MOLA знали й цінували жінки усього світу. І щодня стаємо на крок ближче до його втілення: Швеція, Норвегія, Італія, Франція, Польща, Португалія, Чехія, Естонія вже з нами.

РУЙНУВАННЯ СТЕРЕОТИПІВ

Ми хочемо, щоб разом з нами ти навчалася, тому відкрито ділимося власним досвідом і найсвіжішою корисною інсайдерською інформацією зі сфери б’юті.

ВІДКРИТІСТЬ

Ми з тобою 24/7: навчаємо, розмовляємо, даємо поради, підказуємо та консультуємо.

ТИ З НАМИ?

НАШІ СЕРТИФІКАТИ