Обличчя

Чому ми «ЗА» багатоступінчасту систему догляду?

Крем-масло для тіла та рук Mola 200 мг

Кореянки славляться бездоганним виглядом шкіри і нестандартним підходом до підтримки її в такому стані. Їм допомагає багатоступінчаста система догляду. Ми виготовляємо натуральну косметику, філософія якої перегукується з філософією кореянок і філософією багатоступінчастого догляду — підтримувати красу шкіри зовні і її здоров’я зсередини.

«Ні» мультифункціональним засобам

Для кожної потреби шкіри має бути підібраний окремий засіб. Не один крем, який служить і за денний, і за нічний, і за сонцезахист і щей за крем, для надчутливої зони навколо очей. Ні! І не один засіб і для ранкового, і для вечірнього вмивання, і щей для зняття макіяжу. Адже один засіб не зможе якісно задовольнити багато різних потреб. Це як і з людьми: одна людина не може бути профі в усьому. Братися за 100 справ одночасно — так; виконувати все це якісно — ні.

Дайте можливість засобам діяти якісно

Багатоступінчастий догляд передбачає окремий крем для шкіри навколо очей, окремий для обличчя, окремий нічний, окремий сонцезахист, окремий засіб для демакіяжу та окремі засоби для ранкового й вечірнього умивання. Тому в нашій лінійці для догляду за обличчям лише для очищення шкіри є 5 засобів — гідрофільна олія, міцелярна вода, гель, мус та суфле для вмивання.

Косметика для догляду за багатоступінчастою системою може бути будь-якого бренду. Головне, щоб підходила по складу, була підібрана під тип шкіри і не порушували pH. А також, була спрямована на задоволення індивідуальних потреб і проблем шкіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *