Тіло

Чому гіалуронова кислота у складі засобів — не гарантує зволоження шкіри?

Після 25 дівчата активно застосовують засоби з гіалуроновою кислотою. Бо саме з такого віку організм починає виробляти її у меншій кількості. Але не всім відомо, що гіалуронова кислота може не подіяти і навіть пересушити шкіру, якщо у складі засобу з гіалуронкою будуть відсутні допоміжні зволожувачі. Пояснюємо чому.

Дія навпаки

Вау-ефект від користування засобами з гіалуроновою кислотою з’являється через її здатність притягувати й утримувати велику кількість вологи на собі. Проте якщо в складі засобу не буде допоміжних зволожуючих компонентів, звідки гіалуронова кислота зможе притягнути вологу? Думаєш ззовні? Якщо ти проживаєш у вологому кліматі, наприклад в Туреччині, тоді це можливо. Але не в Україні, де клімат сухий. Тому правильно, гіалуронова кислота почне притягувати вологу зі шкіри. Але ж ти не такого ефекту очікувала? 

Допоміжні зволожувачі

Щоб уникнути такого повороту, перевіряй чи в складі засобу з гіалуроновою кислотою є ще якісь компоненти, з яких гіалуронова кислота зможе взяти вологу і затримати її у шкірі. До зволожуючих компонентів належать, до прикладу, натуральний гліцерин, бетаїн, алантоїн, пантенол, гідролізат протеїнів шовку і т.д.

У складі нашої сироватки з гіалуроновою кислотою — 3 її види, які глибоко проникають та інтенсивно зволожують. І більше 2 потужних натуральних зволожувальних компонентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *