Тіло

Чому ми уникаємо популярного складника доглядової косметики?

Крем-масло для тіла та рук Mola 200 мг

Кокосову олію часто позиціонують, як універсальний засіб: і зморшки розгладжує, і посічені кінчики відновлює, і зволожує. Її пропонують використовувати для обличчя, волосся й тіла навіть у чистому вигляді. Та перед тим як це робити, прочитай наші 3 аргументи «ПРОТИ».

Порушує епідермальний бар’єр шкіри

В складі кокосової олії є лауринова кислота. Якщо вона регулярно (підкреслюємо) діє на шкірі, починає витісняє іншу, — лінолеву (важливу для епідермального бар’єру). Порушений бар’єр = сухість, швидка втрата вологи, сприятливе середовище для розмноження патогенних бактерій.

Пересушує волосся

Молекули кокосової олії не можуть проникнути у волосину, бо надто великі за розміром. Тому залишаються на волосині і створюють плівку, яка блокує проникнення корисних речовин. Також молекула кокосової олії притягує вологу. Тому волосся після користування — блискуче (волога витягнена назовні створює ефект наповненості). А коли олія вимивається, може стати ще сухішим, ніж до користування.

Забруднює пори

Рівень комедогенності кокосової олії — 4 з 5. Тому не бажано, щоб у складі засобів для обличчя був навіть невеликий її відсоток. Щодо засобів для тіла, то некомедогенні ті, в яких кокосової олії у складі — менше 30%, наприклад, як у нашому крем-баттері.

Все це не означає, що корисних властивостей у кокосової олії немає. Вони є. Просто слідкуй за правильністю дози олії у складі засобів і застосовуй її тільки там, де вона не може нашкодити. Тепер ти знаєш, де саме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *