Кількість
|
Вартість
|
||
|
Переконані, що гідрофільна олія відома багатьом. Однак, далеко не всі, хто чули цей термін, знають, як правильно нею користуватись та для чого вона взагалі потрібна, якщо існує міцелярна вода, тонер для обличчя, мус або пінка для вмивання тощо. Хіба не так?
Ті, хто лише починають своє знайомство з гідрофільною олією одразу задаються питанням - чи підходить натуральна гідрофільна олія для щоденного використання? Чи корисна вона для шкіри? Чи безпечна та які властивості має подібний засіб? Та й взагалі, навіщо потрібно нею користуватись, якщо є звичайна вода та інші засоби.
Гідрофільна олія: в чому ж її секрет?
Гідрофільна олія – це не просто звичайна олія. До її складу входить важливий компонент – натуральний емульгатор, що розчиняється у воді. Такі часто використовують в косметиці, щоб сформувати однорідну суміш з двох компонентів, які не поєднуються без додаткового інгредієнта. Завдяки своїй ліпідній основі, гідрофільна олія MOLA ідеально підходить для зняття макіяжу зі шкіри, адже лише вона здатна глибоко проникати в шкіру, змиваючи бруд, себум та жир.
У складі гідрофільної олії є жири, що дозволяють очистити себум – природний жир, який виділяє шкіра та забиває пори, коли змішується з залишками бруду і косметики. Тому це саме той засіб для зняття косметики, якого потребує ваша шкіра.
Гідрофільна олія від MOLA найкраще справляється з водостійким макіяжем і особливо з SPF-фільтрами, які є у наших сонцезахисних засобах. Флюїд та сонцезахисний крем SPF 30+ мають у своєму складі фільтри нового покоління, що не всмоктуються в кров та грудне молоко. Вони надійно захищають шкіру від сонячних променів, ультрафіолетового випромінювання усіх типів та навіть синього світла екранів та ґаджетів. Отже, і змивати такі санскріни потрібно більш ретельно, використовуючи гідрофільну олію. Повністю видалити їх за допомогою лише мусу чи пінки для вмивання неможливо – лише двофазове очищення (мус + олія) здатне це зробити.
Як правильно користуватись гідрофільною олією?
Цей засіб, як і будь-який інший у вашому догляді, має свої рекомендації щодо використання. Їх варто враховувати, тому що правильний спосіб нанесення гідрофільної олії та інших засобів означає, що усі вони подіють. Тобто косметика буде ефективною і принесе бажаний результат.
Часто можна почути від споживачів, що «косметика не дієва», навіть, якщо вона люксова і дуже дорога. Причиною цього нерідко стає неправильне використання засобів, особливо, недоочищення обличчя від бруду, себуму та фільтрів, які негативно впливають на стан шкіри. Через це починається запалення, забиваються пори і здається, що до нанесення ситуація була краще, ніж після. Щоб такого не сталося, слідуйте простим, але чітким правилам.
Коли можна використовувати гідрофільну олію?
Якщо ви нанесли макіяж та крем з SPF-захистом, варто змити декоративну косметику у три етапи: спочатку міцелярну воду нанести на ватний диск, прикласти до очей та губ на кілька секунд і тоді легенько протерти. Далі всі ділянки шкіри потрібно очистити за допомогою гідрофільної олії та мусу.
Коли гідрофільну олію не варто наносити?
Якщо її використовувати не як засіб для зняття макіяжу, а як основний для щоденного нанесення зранку чи ввечері на заміну крему, флюїду, сироватці тощо. Гідрофільна олія не замінить їх, навіть якщо після застосування ви відчуваєте, що шкіра приємна на дотик, зволожена.
Як зняти косметику гідрофільною олією?
Нанесіть на суху шкіру невелику кількість олії сухими руками. Якщо зробити це на вологу шкіру, то в процесі змивання вода з емульгаторами утворять суміш, схожу на молочко. Вона не зможе до кінця змити та розчинити шкірний жир і косметику. Після додати трохи теплої води і промасажувати обличчя, в кінці змити водою. Далі застосуйте мус або гель для очищення. Не забувайте про шию, зону декольте, коли змиваєте мейк.
Як правильно вибрати гідрофільну олію?
Усі засоби MOLA ми підбираємо для кожного клієнта індивідуально, враховуючи всі особливості – тип та стан шкіри, потреби тощо. На нашому сайті ви можете обрати гідрофільну олію для свого типу шкіри. Вони не лише змивають макіяж, а й глибоко проникають в пори, очищаючи їх, розчиняючи жир, який накопичується там.
Купити гідрофільну олію від MOLA, означає обрати засіб, який збагачений одразу 8-ма цінними оліями, серед яких чайне дерево, рожеве дерево та ефірне масло бергамоту. Крім цих компонентів, в складі нашої олії є й інші цілющі екстракти. Вони регулюють подальше виділення себуму та усувають небажаний надмірний блиск, який є часто у комбінованого типу шкіру. До речі, багато власниць жирного типу помилково вважають, що їм не можна наносити олію на шкіру, адже вона і так жирна. Насправді якщо пересушити шкіру, вона почне масніти ще більше, адже повинна буде захиститися від пересушування.
Обирайте таку олію, яка має у складі натуральні компоненти, а саме природні емульгатори, що є не шкідливими. Такою ж безпечною є гідрофільна олія MOLA, яку люблять наші клієнти та з задоволенням замовляють. Це зручне та сучасне рішення, яке дозволяє дуже добре очистити шкіру, не пересушити її та не викликати подразнення. В цьому і є секрет гідрофільної олії.